Ana sayfa Hobi Yeni Harley Quinn Filmi Geliyor !

Yeni Harley Quinn Filmi Geliyor !

982
PAYLAŞ
Yeni Harley Quinn Filmi Geliyor !

Harley Quinn'i Bu Kez Tek Başına İzleyeceğiz !

Merhaba sevgili keçiler, DC evreninden yeni bir haber ile karşınızdayız. Bir süredir dedikodu halinde dolaşan yeni Harley Quinn'in tek başına rol alacağı filmi sonunda doğrulandı. Margot Robbie'in Harley Quinn'i canlandıracağı yeni uyarlama (Spin-Off) yakında bizlerle olacak !

Suicide Squat filminde, hayranların beğenisini kazanan ve izleyiciyi memnun etmeyi başaran nadir karakterlerden olan Harley Quinn, yeni filimde baş rol olarak karşımıza çıkacak. The Hollywood Reporter'ın haberine göre Margot Robbie Warner Bros.'ile sadece Suicide Squad için değil, aynı zamanda yeni Tarzan ve Focus filmleri için de anlaştı. Bu anlaşmanın bir parçası olarak da Robbie, DC evrenindeki kadın kahramanlar (Harley Quinn'e kahraman dersek eğer) arasında yer alacak.

Peki kim bu kadın karakterler?

Yeni gelen dedikodulara göre Poison Ivy, Catwoman, Batgirl ve Birds of Prey ekibi (Black Canary ve Huntress) yeni gelen filmlerde karşımıza çıkabilir. Bu kahramanların popülaritesi göz önüne alındığında yeni gelecek filmlerin çok ses getireceği aşikar.

gotham_city_sirens_wallpaper_by_laurusrosamond

Harley/DC flimleri her ne kadar artık kesin olsa da ne filmlerin çıkış tarihi ne de senaryo ile ilgili herhangi bir detay mevcut değil. Hatta senaristin kim olacağı bile belirsizliğini koruyor. Şu an kesin olarak bildiğimiz tek şey DC'nin bizleri evrenindeki popüler karakterlerle buluşturacağı.

Yeni detaylar için bizi takip etmeyi unutmayın,

Keçi ile kalın !

#DC #HarleyQuinn #Movie #Sinema