Ana sayfa Haberler Ekim Ayında Çıkacak Oyunlar!

Ekim Ayında Çıkacak Oyunlar!

736
PAYLAŞ
Ekim Ayında Çıkacak Oyunlar!

Ekim Ayında Çıkacak Oyunlar!

Her sene oyun sektörünün en hareketli olduğu aylardan olan Ekim ayına girmiş bulunmaktayız. Bu ay içinde çıkacak oyunların kimisini yıllardır, kimisini aylardır bekliyoruz. İşte sizler için hazırladığımız Ekim ayında çıkacak oyunlar listesi sevgili #Keçi ailesi.

NOT: Bu arada çıkış tarihi net olarak belli oyunları listemiz de bulunuyor.

  • Mafia III

mafia-3

2K ve Hangar 18 tarafından geliştirilen Mafia serisinin üçüncü oyunu Mafia III, bu senenin en çok beklenen yapımlarından.

ÇIKIŞ TARİHİ: 7 Ekim 2016

  • Gears of War 4

Gears of War 4

Gears of War 4, üçleme ile ilk hikayeye son veren Gears of War serisini, yeni hikayeye kavuşturmaya çalışacak. Sadık bir oyuncu kitlesine sahip olan oyun, bu senenin en çok merak edilen oyunu olma özelliğini taşıyor.

ÇIKIŞ TARİHİ: 11 Ekim 2016

  • Perception

Perception

Perception, BioShock ve Dead Space'in geliştiricileri tarafından hazırlanan bir yapım. Korku/Macera türünde Perception, bu senenin perde arkasında kalmış yapımlarından.

ÇIKIŞ TARİHİ: 14 Ekim 2016

  • Battlefield 1

bf1

EA Games ve DICE'ın ünlü serisi Battlefield'ın, Birinci Dünya Savaşı'nı konu alan yeni oyunu Battlefield 1, bu senenin en çok beklenenlerinden. Açık Betası ile rekordan rekora koşan yapım şimdiden bir çok oyuncunun beğenisini kazanmış durumda.

ÇIKIŞ TARİHİ: 21 Ekim 2016

  • Civilization 6

Civilization

Türünün iddialı ve belkide tek örneği olarak öne çıkan yapımı Sid Meier's Civilization 6 veya Civilization 6, Firaxis Games tarafından geliştiriliyor. Sadece PC platformu için çıkacak oyun, strateji türünün bağımlıları için çöldeki bir vaha olma özelliğini taşıyor. geliştirilen bir strateji oyunudur.

ÇIKIŞ TARİHİ: 21 Ekim 2016

  • Farming Simulator 17

farming-simulator

Giants Software tarafından geliştirilen bu yapım, bizlerin hayretle takip ettiği simülasyon oyunlarından. Her sene bir çiftçilik simülasyon oyunun çıkması bizi her ne kadar hayretler içinde bıraksa da Farming Simulator 17, her sene çıkan çiftçilik simülasyonu oyununun yeni versiyonu olacak.

ÇIKIŞ TARİHİ: 25 Ekim 2016

Evet sevgili keçi ailesi, Ekim Ayında Çıkacak Oyunlar listemizin sonuna geldik. Gelecek ay görüşmek üzere, şimdilik hoşçakalın

Keçi ile kalın !