Ana sayfa Haberler Google 4 Ekim Donanım Etkinliğinden Neler Beklemeliyiz ?

Google 4 Ekim Donanım Etkinliğinden Neler Beklemeliyiz ?

758
PAYLAŞ
Google 4 Ekim Donanım Etkinliğinden Neler Beklemeliyiz ?

Google 4 Ekim Etkinliğinden Neler Beklemeliyiz ? Sizler İçin Derledik !

Merhaba sevgili keçiler. Hepimizin merakla belediği Google 4 Ekim etkinliği yaklaşıyor. Google 4 Ekim etkinliğinde teknoloji severlere yeni cihazlarını sunacak. Sizler için çerez tadında bu etkinlikte sunulabilecek yeni Google cihazlarını derledik. Yeni sunulabilecek cihazlar 4K Chromecast Ultra, gizliliğini koruyan Andromeda işletim sistemi ve Google markalı yeni Wi-Fi router.

Herkes Google'ın donanım çılgınlığına hazır olsun. Herkesin bildiği gibi Google 4 Ekim etkinliğinde yeni nesil Pixel telefonunu sunacak ancak hepimizin yeni gelecek cihazlara hazır olması gerekiyor.

Gelin hep birlikte Google 4 Ekim etkinliğinde sunulabilecek cihazlara bir göz gezdirelim.

Güle Güle Nexus, Merhaba Pixel

Sayfamızda da yayınladığımız söylentiler ve sızan haberlerden sonra hepimiz eminiz ki Google Pixel ve Pixel XL akıllı telefonlarını bu etkinlikte duyuracak. Telefonlar HTC tarafından üretilecek ve boyutlatu 5-inç ve 5,5-inç olacak. Akıllı telefonların detaylarını buradan inceleyebilirsiniz.

Pixel

Google EV

Google'ın Mayıs ayındaki I/O etkinliğinde ortaya çıkan Google Home. Açıkçası Amazon'un popüler ev yönetim sistemi Echo'nun Google versiyonu. Etkinlikte cihazın ne zaman çıkacağı, özellikleri ve neler yapabileceği açıklanabilir.

Yeni Tablet

Sızan bilgiler arasında Huawei'nin 7-inç boyutunda Google için bir tablet yaptığı ve bu etkinlikte tanıtılacağı var. Google'ın yeni markalaşma anlayışı çerçevesinde adının ne olacağı kesin bilgiler arasında yer almıyor.

4K Chormecast Ultra

Sızan bilgiler ışığında yeni dananımlar her zaman heyecan vericidir. Sağlam bilgiler ışığında Google'ın yeni Chromecast Ultra'sının 4K yayınları destekleyeceği kesinleşmiş durumda. Fiyatı diğer versiyonlarına göre biraz daha pahalı olacak olsa da yükselen 4K popüleritesini yakalamak açısından güzel bir hamle olarak değerlendirilebilir.

Chromecast 4K

Google Wi-Fi

Google'ın OnHub routerı kendisinin ev içi kullanılan cihazlarda en üstün başarısı olarak kabul edilmedi. Google başarısını arttırmak için Google Wi-Fi adında yeni bir tarayıcı tanıtabilir.

Andromeda

Android ve Chrome birleşmesi düşüncesi ortaya atılmış ve dedikodu olarak dolaşıyordu. Sızan yeni bilgilere teşekkür ederek Android ve Chrome melezi Andromeda gerçek olabilir ve eğer Google yeni tabletini tanıtacak olursa işletim sistemi Andromeda olarak gelebilir.