Ana sayfa Haberler Matt Damon ve Ben Affleck ikilisinden 'Incorporated'

Matt Damon ve Ben Affleck ikilisinden 'Incorporated'

1185
PAYLAŞ
Matt Damon ve Ben Affleck ikilisinden 'Incorporated'

Matt Damon ve Ben Affleck ikilisinden 'Incorporated'

Yapımcılık koltuğunda yakından tanıdığımız Matt Damon ve Ben Affleck bulunduğu bilim kurgu, casusluk ve gerilim dizisi 'Incorporated' için resmi fragmanı yayımlandı.

Incorporated

Ben Affleck ve Matt Damon ikilisinin dostluğunun çok eskilere dayandığını artık bilmeyen kalmamıştır. Başarılı oyunculuklarının yanı sıra senaristlik ve prodüktörlük yetenekleri bulunuyor. Bu durumu 1998 yılında konusu gerçek bir hikayeden alınmış olan 'Good Will Hunting' (Can Dostum) 'En İyi Senaryo' dalında Oscar alarak kanıtladılar. Filmde hem oynadılar hemde senaryosunu yazarak büyük bir işe imza attıklarını söyleyebilirim. Filme girmişken ufaktan özetlemeden geçmek olmaz. MİT''de (Massachusetts Teknoloji Enstitüsü) temizlik görevlisi olan Will Hunting (Matt Damon), görevi sırasında tahtada çözülememiş olan problemi rahat bir şekilde çözebilmiştir. Bu yeteneğinin kendisininde farkında değildir. Soruyu yazan profesör (Rahmetli Robin Williams) Will'i bulmasıyla ve aralarında ki bağların güçlenmesiyle konumuz şekilleniyor. İzlemeyenler için atlanmaması ve hemen bir kenara not edinilmeli.

5664996-3x2-940x627

Tabi biz klasik olarak konudan baya uzaklaştık. Ben Affleck ve Matt Damon ikilisi ve başarılarından bahsediyorduk. İkili beraber çok fazla filmde göremedik, en son 1999 yılında çekilen 'Dogma' filminde izleme fırsatımız oldu. Tabi ki de daha sık görmek isterdik ama demek ki kariyerlerinin bu noktasında yapımcılık yapmayı uygun görmüşler ve yeni bir dizi için kolları sıvadılar.

Dizinin isminin direkt Türkçe karşılığı 'Anonim'. Konusu ise, şirketlerin sınırsız güce sahip olduğu gelecekte, Ben Larson adında genç yöneticinin etrafında dönüyor hikayemiz. Aşık olduğu kadını kurtarabilmek için etrafında ki her şeyi riske edebilecek biridir. Bu süreç içinde, tüm sistem ölümcül sonuçlarla karşı karşıya kalacak. Dizi 30 Kasım'da Syfy kanalında yayın hayatına başlayacak.

Sene 2100'e yaklaşırken Dünya karmaşa içindedir. Hükümetler düşerken kontrolü şirketler ele almaya başlamıştır. Zenginler ve fakirler kendilerini iki ayrı bölgede, yeşil ve kırmızı bölgelerde yaşarken buldular. Bir Adam, Ben Larson Kırmızı Bölgeden kaçarak Yeşil Bölgeye sızdı. Amacı sevdiği kadını bulmak ve Yeşil Bölgedekileri devirmek.

Yapımcısı Matt Damon ve Ben Affleck olan dizi Incorporated’ın başrollerinini Sean Teale, Dennis Haysbert, Julia Ormond ve Allison Miller paylaşıyor.