Ana sayfa Haberler Steam Haftalık İndirimleri 23-26 Eylül

Steam Haftalık İndirimleri 23-26 Eylül

697
PAYLAŞ
Steam Haftalık İndirimleri 23-26 Eylül

Steam Haftalık İndirimlerinde Bu Hafta !

Merhaba indirim peşinde koşan keçi ailesi, Steam Haftalık İndirimleri listemiz ile karşınızdayız ! Steam bu hafta bizlere yine birbirinden güzel indirimler sunmaya devam ediyor. Sizler için bu haftanın dikkat çeken indirimleri derledik. Bu hafta Publisher Weekend indiriminin konuğu Iceberg Interactive şirketi, ayrıca Rockstar'ın da hatırı sayılır indirimleri bulunmakta.

iceberg_interactive steam

Haftanın dikkat çeken en büyük indirimleri;

L.A Noire ve Mafia II bu haftanın dikkat çeken oyunlarından. Detektifliği bizlere sevdiren L.A Noire, her ne kadar gölgede kalmış bir oyun olsa da, türünün en iyi oyunlarından biri olma özelliğini taşıyor. Mafia II ise, yeni oyununun çıkmasına sayılı günler kala, eski seriyi hatırlamak isteyenler için güzel bir seçenek. GTA V ise her ne kadar pahalı gözükse de her zaman kendisine cüzdanlarda yer bulabilecek bir yapım.

Haftanın bizim açımızdan önemli indirimlerini derledik, bundan sonrası sizin kararınız. Steam haftalık indirimler sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Fakat bu haftaki indirimlerin, geçmiş haftalara nazaran biraz daha sönük kaldığını da itiraf etmeliyiz. Gelecek haftalarda daha güzel indirimlerle karşınızda olmayı umuyoruz, haftaya daha başka ve güzel oyunlarla görüşmek üzere şimdilik hoşçaklın,

Keçi ile kalın !