Ana sayfa Haberler Nvidia GTX 1070 veya 1080 Alanlar için Ücretsiz Gears of War 4

Nvidia GTX 1070 veya 1080 Alanlar için Ücretsiz Gears of War 4

1162
PAYLAŞ
Nvidia GTX 1070 veya 1080 Alanlar için Ücretsiz Gears of War 4

Nvidia Yeni Nesil Ekran Kartı Alanlara Gears of War 4 Hediye Edecek !

Merhaba sevgili keçi ailesi, güzel bir haber ile karşınızdayız. Nvida GTX 1070 veya 1080 almayı planlıyorsanız şimdi tam sırası ! Nvidia'nın 30 Ekime kadar geçerli olan yeni kampanyasında GTX 1070, GTX 1080 veya 10-serisi mobil ekran kartlarından birini satın alırsanız, bu yılın çok beklenen oyunu Gears of War 4'e ücretsiz sahip olacaksınız. Oyunu edinmek için tek yapmanız gereken Nvidia'nın sayfasına gidip ürününüzün içerisinden gelen kodu aktif etmek.

Fakat bedava ürün kodları, ülkemizdeki her satıcı ve Nvidia'nın her model kartları için geçerli değil. Oyunu ücretsiz bir şekilde sahip olabilmek için, Nvidia'nın belirlediği mağazalardaki stok durumlarına göz attığınıza ve oyun kodunu veren bir ürünü satın aldığınıza dikkat edin. Genellikle Founders Edition olarak adlandırılan kartların, bedava oyun kodu sağladığını da hatırlatalım.

Nvidia'nın resmi sayfasından yapılan haberse şöyle;

ASLA YALNIZ SAVAŞMAYIN.
KAMPANYA KAPSAMINDA BIR GEFORCE® GTX SATIN
ALIN, GEARS OF WAR 4 ÜCRETSIZ SIZIN OLSUN.

Tarihin en başarılı video oyunu serilerinden birinde yeni bir efsane başlıyor. Gears of War 4’un gerilim yüklü ve vahşi yeni savaş modunda efsanevi kahraman Marcus Fenix’in oğlu JD Fenix ile arkadaşları Kait ve Del’in sevdiklerini kurtarmaları ve yeni, korkunç düşmanın nereden geldiğini öğrenmeleri gerekiyor. Sınırlı bir süre için, bir GeForce GTX 1080 veya 1070 grafik kartı ya da GeForce GTX 1080 veya 1070 ile desteklenen bir dizüstü bilgisayar ile oyuna hazır (Game Ready) olduğunuzda Gears of War 4’u ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Gears of War 4'ün yeni GTX 1080 ile oynanan 4K videosunu da aşağıda bulabilirsiniz. Yeni indirim haberleri için bizi takip etmeyi unutmayın,

Keçi ile kalın !

#GearsOfWar #Nvidia #GameReady