Ana sayfa Oyunlar Keçi Oyunda: Overwatch Sezon 2 - Bölüm:1

Keçi Oyunda: Overwatch Sezon 2 - Bölüm:1

892
PAYLAŞ
Keçi Oyunda: Overwatch Sezon 2 - Bölüm:1

Overwatch Sezon 2 - Bölüm:1 İlk Elin Günahı Olmaz !

Merhaba sevgili oyuncu keçi ailesi, hatrılarsanız Overwatch Sezon 2 yakın bir zaman önce başlamıştı. Bizlerde bu heyecanı sizlerle yaşamak istedik ve #KeçiOyunda: Overwatch - Sezon 2 serisini başlatmaya karar verdik ! Yeni serimiz ile birlikte sizlerde biz oyuncu keçilerin macerasına şahitlik edebileceksiniz.

Koreli Bir Baş Belası: D.Va

Karkaterimiz D.Va, Kore'de yaşayan profesyonel bir oyuncu. Oyuncuların meşhur birer ünlü gibi muamele gördüğü Kore'de, bu oyuncuların en meşhuru olan D.Va, aynı zamanda bir film yıldızı.Peki bir film yıldızı ve oyuncu olan D.Va, nasıl bir savaş makinesi haline geldi ? Cevap basit.

tumblr_o6tkylhyel1t0mu7do1_500

Omnic krizi sırasında, doğru dürüst bir ordusu bulunmayan Kore, saldırıları püskürtmek için alışılmadık bir çözüm bulur; profesyonel oyuncuları orduya davet etmek. Oyuncuların üstün el göz koordinasyonlarının ve reflekslerinin farkında olan hükumet yetkilileri, her bir oyuncuya, oyun konsolu şeklinde tasarlanmış birer savaş makinesi vermektedir. Bu makinelerin pilotluklarını ise D.Va gibi profesyonel oyuncular yapmaktadır.

Kore'nin en ünlü oyuncusu ve sinema yıldızı olan D.Va'da bu çağrıya olumlu cevap verir ve savaşa, şimdilerde Overwatch ajanı olarak kullandığı savaş makinesi ile katılır. Ulusal bir kahraman haline gelen D.Va, aynı zamanda Overwatch ajanları arasında yaşı en genç olanlardan bir tanesi. D.Va, her ne kadar bir tank olarak konumlandırırsa da, üstün hakaret kabiliyeti ve yüksek hasar gücü ile klasik bir tank yapısından biraz farklı.

Bizim Maceramız

Altın seviyesinde başladığımız Sezon 2'de ilk rekabetçi (competitive) maçımızı galibiyet ile tamamlamayı başardık. Maçta tank görevini üstlendik. Maça savunma ile başladık ve takımımızın tek tankı olarak görev yaptık. Maç sonunda rakip takıma sadece 1 sayı verdik. Hücum bölümünde ise takımız 2/2/2 formasyonunda mücadele etti ve bize takımızın 2. tankı olma görevi verildi. Hücum bölümünün sonunda da 2 puan alarak maceramızı galibiyet ile bitirmeyi başardık. Maç sırasında karakter değişmemize ise gerek kalmadı.

Sizler için oluşturduğumuz videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz. Yeni videolarımız ve maceramızın devamı için YouTube kanalımızı takip etmeyi unutmayın!

Keçi ile kalın !

#Overwatch #KeçiOyunda #Dva #NerfThis