Ana sayfa Haberler Pokemon Generations Mini Dizisi Yayınlandı!

Pokemon Generations Mini Dizisi Yayınlandı!

802
PAYLAŞ
Pokemon Generations Mini Dizisi Yayınlandı!

Pokemon Generations Yayınlandı!

Merhaba Pokemon sever keçiler. Geçtiğimiz günlerde Resmi Pokemon YouTube kanalından yayınlanacağı duyurulan Pokemon Generations Mini dizisi yayımlandı. Her birimizin içerisinde yara olarak kalan ve camdan atlayan bir çocuk yüzünden iptal edilen Pokemon çizgi filminden sonra oluşan açlığı, bu yeni dizi ile dindirebileceğiz.

Yeni Dizi Hangi Jenerasyonu İçerecek ?

Pokemon'u takip eden okuyucularımız, dizinin ilerlemesi ile birlikte bir çok yeni Pokemon'un da ortaya çıktığını bileceklerdir. İşte burada kafalarımızı kurcalayan soru, yeni nesil Pokemonların mı yoksa aşina olduğumuz Pokemonların mi diziye aktarılacağı ?

Yeni mini dizi geçmişten günümüze kadar olan jenerasyonları tekrar ziyaret edecek ve Blue & Red'den X & Y/Omega Ruby ve Alpha Sapphire'e kadar olan tüm jenerasyonların değinecek. Bu jenerasyonların en önemli dakikalarına farklı bir perspektif ile bakarak tekrardan yorumlayacak.

Pokemon Genarations'un yayınlanan ilk iki bölümü Red's Journey ile başladı ve yeni bölümler 23 Aralık'a kadar haftada bir bölüm olmak üzere yayınlanacak ve 18 bölüm olacak.

Pokemon Generations

Pokemon Genrations Nintendo'nun serinin 20. yıl kutlamalarının son süprizi olarak yayınlandı ve Pokemon severler için ücretsiz olarak seyrediliyor olması güzel bir hediye. Buna rağmen Pokemon serisi her zaman için oyuncu keçiler arasında popülerliğini kaybetmeden takip edilmekte. Yirminci yılını kutlayan Pokemon şu ana kadar yapımcıların yaptığı süprizlerle bu yılı bizlere Pokemon yılı olarak benimsettiler. Serinin yeni mini dizisini Pokemon YouTube kanalından takip edebilirsiniz.

Keçi ile Kalın!