Ana sayfa İncelemeler Keçi Oyunda: FIFA 17 The Journey (Yolculuk)

Keçi Oyunda: FIFA 17 The Journey (Yolculuk)

1141
PAYLAŞ
FIFA 17'nin The Journey (Yolculuk) Moduna Sizlerle Birlikte Göz Attık !

FIFA 17'nin The Journey (Yolculuk) Moduna Sizlerle Birlikte Göz Attık !

Fifa 17'nin belki de en çok merak edilen yönü olan The Journey modu, oyunun demo sürümü ile kullanıma açıldı. Her ne kadar maceranın sadece ufak bir bölümünü oynayabilsek de, şimdiye kadar görmüş olduklarımız bizleri fazlasıyla tatmin etti.

Bilmeyenler için modun içeriğini biraz özetleyelim, The Journey, FIFA 17'de ilk defa karşımıza çıkacak olan hikaye modu. Bu mod sırasında, kahramanımız Alex Hunter'ın hayatını konu alan bir hikayeyi oynayacağız ve verdiğimiz kararlar ile, genç sporcunun yaşamına etki edeceğiz. Hikaye modunda tanıdık simaları ve bir çok ayrıntıyı göreceğimizi de belirtelim.

fifa-17-jose-mourinho-in-game-graphics-frostbite-engine-2

Seni Seçtim Alex Hunter !

Oyuna, Manchester United'ın genç ve gelecek vadeden futbolcusu Alex Hunter olarak başlıyoruz. En iyi dostu ile Manchester United'da top koşturan Hunter, ilk resmi maçına çıkmayı bekleyen genç bir sporcu. Hunter'ın hayat hikayesi hakkında henüz çok fazla bir bilgiye sahip değiliz, fakat şu ana kadar izlediklerimizden bu hikayenin oldukça sansasyonel olacağını söyleyebiliriz.

Bizlere sunulan demo içerikte, Hunter'ın ilk maçını ve basın konferansını oynayabiliyoruz. Oynayabildiğimiz kısımların bir analizini yapmak gerekirse oyun modumuz, hali hazırda aşina olduğumuz Become A Legend, Be A Pro gibi modlara benziyor. Maça girdiğimiz anda, teknik direktörümüzün (ki kendisi Mourinho) isteklerini ekranımızda görebiliyoruz. Bu istekleri tamamladığımız takdirde ise puanlar kazanıyor ve maç sonunda bu puana göre ayrıntılı bir analizi ekranımızda görebiliyoruz.

Şimdi ise gelelim The Journey'in diğer modlardan farklı olan yanlarına. Öncelikle tüm hikaye, Alex Hunter'a göre şekillenmiş. Spikerler, medya, takım arkadaşlarınız yani kısacası herkes isminizi biliyor, sizi tanıyor ve sizin davranışlarınıza göre size karşı cephe alabiliyor. Oyun sırasında, diğer modlarda bulunan o amaçsızlık hissine ve bıkkınlığa kapılmamız bu sayede önlenmiş gibi. Ayrıca, Frostbite oyun motorunun bizlere sunduğu görsel şölen de bu modun zevkini arttırmış durumda.

Tabi ki şuan sadece oyunun kısa bir bölümünü oynayabiliyoruz. Fakat şimdilik FIFA 17 ve The Journey modu ile ilgili beklentilerimiz oldukça yüksek. Bu sene çok iyi bir FIFA oyunu oynayacakmışız gibi gözüküyor !

Sizler için oluşturduğumuz videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz. Yeni videolarımız için YouTube kanalımızı takip etmeyi unutmayın!

Keçi ile kalın !

#FIFA17 #KeçiOyunda #FIFA17Demo #TheJourney