Ana sayfa Bilim NASA'dan Şık Retro Posterler Geldi

NASA'dan Şık Retro Posterler Geldi

799
PAYLAŞ
NASA'dan Şık Retro Posterler Geldi

Visions of the Future: NASA'dan Retro Posterler

Merhaba sevgili uzay meraklısı keçiler, insanoğlunun hayalini kurduğu, güneş sisteminde herkesin gidip keşfetmek istediği uzay seyahati rotalarını içeren 14 retro poster NASA tarafından Visions of Future başlığı altında yayımladı. Ülkemizde NASA'nın adı, her ne kadar hava tahminleri ile anılsa da, firmanın çok daha ciddi işlerle uğraştığını bu resimlerden kolayca anlayabiliyoruz. Resimlerin retro bir tarz içermesi de, bizleri ayrı sevindirdi. Görünen o ki, son zamanlarda hızla esen retro rüzgarları, NASA'yı da etkisine almış durumda. Galiba bu sefer havayı bizden daha iyi tahmin ettiler (!)

travel-posters

Bedava olarak yayımlanan bu posterlerin amacı, posterlere sahip olanların hayal güçlerini geliştirmekten ibaret. Ayrıca NASA'nın bu tarz PR çalışmaları sonucunda bağış topladığı da bir gerçek. Bunların haricinde, yayımlanan posterler gayet şık gözüküyor. Şıklıklarının yanı sıra bizlere bu dünyaların ve belkide çok daha ötesinin ulaşılabilir oldukları hissiyatını da veriyor. Hepimiz kendi yaşam kavgamızı sürdürürken uzayı kendimizden uzak hissediyoruz. Fakat belki bu posterler sayesinde biz keçiler bir gün Marsa ve diğer gezegenlere ayak basılacak günlerin uzakta olmadığını düşleyebiliriz. Mars programının yaklaştığı bu günlerde, bu gibi çalışmalar insanoğluna umut ve kuvvet aşılıyor. Ülkemizde de bu tarz çalışmalara, araştırmalara ve bilimsel gerçekliklere önem verilecek olan günleri de özlemle bekliyoruz.

Nereden İndirebiliriz ?

Tüm bunlara ek olarak, evrenin güzelliklerini bir nebze de olsa bizlere sunmaya çalışan, mesajlarını bu şekilde aktaran ve içimizde her zaman yeni gezegenlerin keşfini canlı tutan NASA'ya teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizlerde her zaman keşfetme heyecanınızı canlı tutmak istiyorsanız buradan posterleri indirip bastırabilir, odanızın bir köşesine asabilirsiniz. Yüksek çözünürlük ve görüntü kalitesine sahip bu posterleri indirmek ise tamamen ücretsiz. Odanızın duvarına, masanıza veya iş yerinizdeki odanızın kapısına asacağınız bu posterler sayesinde havanıza hava katabilirsiniz. Ayrıca bu güzel posterlerin süslediği bir oda, hayal gücünüzü de sürekli canlı tutmaya yetecektir !

Güzel posterlerle ilgili tüm haberleri sizlere ilettik, artık veda vakti geldi. Bunun gibi güzel haberlerde buluşmak dileği ile, şimdilik hoşça kalın !

Keçi sizinle olsun!