Ana sayfa Haberler World of Warcraft Legion İçin Gece Açılışı

World of Warcraft Legion İçin Gece Açılışı

892
PAYLAŞ
World of Warcraft Legion İçin Gece Açılışı

World of Warcraft Legion Çılgınlığı Devam Ediyor !

Sevgili WoW sever keçiler, herkesin merakla beklediği World of Warcraft'ın yeni genişleme paketi Legion için ARAL ve D&R'ın düzenleyeceği, WoW severlerin bir araya geleceği gece açılışı ile satışa sunulacak.

Bu özel açılışta World of Warcraft: Legion'un normal versiyonun yanında World of Warcraft: Legion'un Collectors Edition versiyonu da satışa sunulacak. Etkinlik 29 Ağustos saat 21:00 ile - 00.30 arasında  Erenköy D&R'da yapılacak.

WoW:Legion Collectors Edition'un etiket fiyatı 299,99 TL, normal kutulu oyun ise 170,00 TL fiyat etiketi ile WoW severlere sunulmuş durumda. Bunun haricinde oyunun bir aylık ücreti de bulunmakta.

wow

Bakalım bu yeni genişleme paketi Lich King'den sonra düşüşe geçen WoW popüleritesini arttıracak mı yoksa bizlere tekrar bir hüsran mı yaratacak göreceğiz.

World of Warcraft: Legion ile ne gibi değişiklikler gelecek ?

Azeroth'un Gul'dan'ın ordusu tarafından istilasını anlatacak bu genişleme paketinde oyuncuları bir çok köklü değişiklikler bekliyor olacak.

  • Warlords of Draenor ile Level 100 cap sınırı yeni gelen paket ile 110 olacak.
  • Dinamik olarak oyuncunun level'ına göre şekillenen yeni kıta The Broken Isles'ı keşfedeceğiz. Yeni gelen sistem ile oyuncu eski genişleme paketlerindeki gibi her yeni kıtada belirli level aralıklarında olan bölgeler arasında dolaşmayacak. Oyuncu her level atladığında bulunduğu bölge onun level'ına göre şekillenecek.
  • Her class'a özgü Artifact Silahlar gelecek. Oyunun ilk başında bir quest ile elde edilen bu silahlar bizlerin level atlaması ile gelişecek ve ayrıca oyuncunun isteğine göre şekillenecek.
  • Illidan Stormrage'in öğrencileri Demon Hunterlar yeni class olarak gelecek.
  • Warlords of Draenor ile gelen oyuncu garrisonlarının bir benzeri Class Hall ile Legion genişleme paketinde devam edecek.
  • Call of Duty'nin multiplayer oyun sisteminden alışık olduğumuz rütbe sistemi WoW'un yeni genişleme paketine adapte edilerek oyuncuların beğenisine sunulacak.

Oyuna gelecek güncellemeler ve yenilikler bu kadar. Bakalım Word of Warcraft, yeni ek paketi Legion ile küllerinden doğabilecek ve eski şanlı günlerine geri dönebilecek mi ? Kim bilir, belki bizler de keçi ailesi olarak raid alemlerine gireriz.

Keçi ile kalın !