Ana sayfa İncelemeler Keçi Oyunda: The Witcher Adventure Game Oynadık !

Keçi Oyunda: The Witcher Adventure Game Oynadık !

957
PAYLAŞ
Keçi Oyunda: The Witcher Adventure Game Oynadık !

The Witcher Adventure Game: Kutulu Oyun Bulamıyorlarsa PC'de Oynasınlar

Merhaba sevgili oyuncu keçiler, sizlere de burada duyurduğumuz gibi The Witcher serisinin oyunları Steam'de indirime girmişti. Bizlerde bunun şerefine bir Witcher oyunu oynayalım istedik ve Keçi Oyunda'nın yeni bölümünde sizlerle birlikte eski tarz bir masaüstü Fantazi-Rol Yapma oyunu olan The Witcher Adventure Game'i oynadık.

Kutu Oyunu Nereden Bulabiliriz ?

The Witcher Adventure Game aslında kutulu olarak satışa sunulmuş ve sonradan PC versiyonu çıkmış bir oyun. Oyunumuzun gerçek kutu versiyonunun hali hazırda pahalı olması ve üstüne üstlük birde ülkemiz için buna kargo ücretinin eklenmesi bizler için PC versiyonunu neredeyse tek oynanabilir alternatif kılmakta.

twag-layout

Her ne kadar masaüstü versiyonu kadar güzel durmasa da The Witcher Adventure Game'in PC versiyonu da bizlere o eski tadı vermeyi başardı. Oyun içerisindeki farklı tarz görevler, her karakterin oyuna farklı ve düzgün yansıtılması, çok sayıdaki olaylar, gerçek dünya etkileşimleri ve şans faktörü gerçek bir kutu oyununda olması gibi yansıtılmış.

Merak edenler için kutu versiyonunun fiyatlarını sizlerle paylaşalım;

  • Amazon'dan satın almak isteyenler için 35$ + Kargo (burada)
  • Witcher Store'dan satın almak isteyenler için 59$ + Kargo (burada)
  • Oyunumuzun Steam fiyatı ise indirim süresince 4.50TL (burada)

 

Dijital Versiyonu Nasıl ?

The Witcher Adventure Game, fiyat performans oranı yüksek bir oyun. 5 TL gibi ucuz sayılabilecek bir fiyata sahip olabileceğiniz oyun, arkadaşlarınızla veya tek başınıza keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Oyunun Çoklu Oyuncu modu mevcut, fakat oynayan kişi sayısının azlığı, bu modu işlevsiz kılmakta. Bunun yerine, aynı bilgisayarda arkadaşlarınız ile birlikte 4 kişiye kadar beraber oynayabilirsiniz. Oyunun yapay zekası ise idare eder seviyede. Yani tek başınıza da oynarsanız, bilgisayar zaman zaman sizi zorlamayı başaracaktır.

Şimdi ise gelelim oynanış videomuza. Öncelikle oyunumuzun oynanış mekaniklerinden ve kurallarından sizlere kısaca bahsettik, görev kartlarımızı sizlere tanıttık ve oyuna başladık. Çok heyecanlı ve çekişmeli giden oyunumuzun sonunda 2 görevi başarı ile tamamladık.

Diğer oynanış videolarımız için Akıllı Keçiler Youtube kanalımızı takip edebilirsiniz. Lafı fazla uzatmadan sizi videomuz ile baş başa bırakıyoruz,

Keçi ile kalın ! İyi seyirler !

#KeçiOyunda #TheWitcher #RPG #Boardgames #OldSchool