Ana sayfa Haberler Origin'de İndirim Rüzgarları Başladı !

Origin'de İndirim Rüzgarları Başladı !

754
PAYLAŞ
Origin'de İndirim Rüzgarları Başladı !

Origin'de İndirimler Tam Gaz

Merhaba oyun sever keçi ailesi, bir indirim haberi ile daha karşınızdayız. Fakat bu sefer indirim haberi hiç beklemediğimiz bir platformdan, Origin'den geldi. Origin, neredeyse tüm oyunlarında %75'e varan düzeyde indirime gitmiş. Oyunlarını Euro kurunda satması biz oyuncuların hevesini kursağında bıraksa da, geçmiş yılların AAA oyunlarını oynayamayan ve denemek isteyen kullanıcılar için bu indirim iyi bir fırsat.

Kaçırılmaması gereken fırsatlar listemiz ise şöyle;

  • Star Wars Battlefront Standart Edition - 19,99£ (66,36 TL)
  • Unravel - 9,99£ (33,16 TL)
  • Crysis 3 Standart Edition - 4,99£ ( 16,56 TL)
  • Dead Space 3 - 4,99£ ( 16,56 TL)
  • Battlefield 4 Standart Edition - 4,99£ ( 16,56 TL)

Listemizde özellikle Standart Edition olarak belirttiğimiz oyunların diğer versiyonları da indirimde;

Star Wars Battlefront

Star Wars Battlefront için Standart paketi aldığınızda 66,36 TL karşılığında sadece temel oyuna sahip olacaksınız. Oyunumuzun Digital Deluxe versiyonu ise sizlere oyun içi bazı silahlar ve kostümler sunmakta. 3 silah ve 2 kostüm ekstrası olan bu paket ise yaklaşık 88,51 TL. Aradaki 22,15 TL oyun zevkimiz için kaçınılmaz olmayan ve oyun vaktimizi arttırarak da kazanabileceğimiz bazı ürünlere gitmekte. Sözün özü, biz bu paketi sevemedik.

Star Wars Battlefront bizlere Ultimate Edition adlı bir seçenek daha sunuyor ve Digital Deluxe'daki ürünlerin yanına birde Sezon Bileti (Season Pass - Tüm Ek Paketleri (DLC) içeren bir paket ) de sunuyor.  Ultimate Edition'ın fiyatı ise 194,96 TL. Ne kadar Sezon Bileti EA oyunları için çok önemli olsa da (sürekli DLC çıkartarak yarım oyunlarını yamalayacaklarını göz önüne alarak) bizler bu paketi de sevemedik.

Keçi yorumu: Standarttan şaşma abi !

Crysis 3

Crysis 3 için yorumumuz çok kısa olacak. Standart paket size tüm oyunu eksiksiz sunarken Digital Deluxe paketi sadece birkaç silah paketi ve oyunun müziklerini verecek. Aradaki fiyat farkı ise yaklaşık 10 TL. Ölü doğmuş bir oyun için ekstra 10 TL daha vermek bizim için pek mantıklı gelmiyor doğrusu. Crysis 3 sadece diğer 2 oyunun yanına eklenmek ve seriyi tamamlamak veya PC'lerimizi test etmek için alınabilir gözüküyor. Bu sebepten ötürü bizim yorumumuz;

Keçi yorumu: Standarttan şaşma abi !

Battlefield 4 Standart Edition

Geldik zurnanın zırt dediği yere. Battlefield 1'in çıkmasını heyecanla beklediğimiz şu günlerde ah bir savaş olsa da savaşsak dediğimiz anda imdadımıza koşan oyun Battlefield 4. Gerek gerçek savaş hissini ve atmosferini bize tattırması, gerekse rakiplerinde bulunmayan özellikleri barındırması açısından Battlefield 4 FPS sevenler için vazgeçilmezlerden birisi. Oyunun Standart sürümündeki indirim zaten oyunumuzu cazip kılmakta fakat 3 Altın Battlepack ve China Rising ek paketini de içinde barındıran Digital Deluxe sürümünün 24,19 TL olması bizlerin kafasını karıştırmakta. Aradaki 7,63 TL'lik fark bizce buna değecek.Bu sebepten ötürü bizim yorumumuz;

Keçi yorumu: Paran varsa git Deluxe al !

İndirimler güzel gözüküyor, bizlerin değinemediği birçok oyunu içinde bulunduran Origin indiriminin sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni indirim haberleri için bizi takip edin,

Keçi ile kalın!