Ana sayfa Haberler Europa Universalis IV: Rights of Man Ek Paketi Duyuruldu

Europa Universalis IV: Rights of Man Ek Paketi Duyuruldu

956
PAYLAŞ
Europa Universalis IV: Rights of Man Ek Paketi Duyuruldu

Europa Universalis IV: Rights of Man Ek Paketi Duyuruldu !

Merhaba sevgili keçi ailesi, Paradox Interactive Europa Universalis IV için yeni güncelleme paketi Rights of Man'i duyurdu. Yeni genişleme paketi Rights of Man, Europa Universalis IV'e birçok yeni özellik ekleyecek. Yeni eklenecek özelliklerin bazıların bizleri de ilgilendirmesi ise ilgi çekici. Rights of Man ek paketi ile birlikle Osmanlı Devleti ile oynamak çok daha zevkli olacak.

Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz;

  • Büyük Güçler özelliği eklendi. Bu özellik sayesinde dünyadaki büyük güçler diğer devletlerin ve müttefiklerinin dostluklarını, savaş durumlarını ve genişlemelerini kontrol edebilecekler.
  • Askeri liderler ve krallar için özellikler artık savaş veya benzeri durumlar karşısında değişecek.
  • Evlilikler sonucunda kraliçeler hanedanımıza eklenecek ve mevcut kralın ölmesi durumunda saltanat naibi olabilecekler.
  • Bağlı devletlerin savaş durumunda nasıl davranması gerektiğini daha ayrıntılı olarak belirleyebileceğiz.
  • Koptik Hristiyanlar için yeni görevler eklendi.
  • Osmanlı İmparatorluğunu ilgilendiren yeni olaylar ve iltizam sistemi gibi kendisine has yönetim biçimleri oyuna eklendi. (asın bayrakları)
  • Cumhuriyetçi Devletler için yeni görevler ve özellikler eklendi.

Rights of Man, Paradox Interactive tarafından, Art of War'dan sonraki en büyük genişleme paketi olarak gösteriliyor. Bizlerde bu yeni genişleme paketinden oldukça ümitliyiz. Genişleme paketinin ne zaman ve ne kadara bizlerle buluşacağı ise gizemini koruyor. Paradox Interactive tarafından yayımlanan aşağıdaki videoda yeni ek paket hakkında detaylı bilgiler ve kısa bir oynanış videosunu bulabilirsiniz,

Güncel duyuruları sitemizden takip etmeyi unutmayın,

Keçi ile kalın!