Ana sayfa Haberler Oyun Dünyasında Bu Hafta: BioShock, Master of Orion ve Witcher 3 GOTY

Oyun Dünyasında Bu Hafta: BioShock, Master of Orion ve Witcher 3 GOTY

724
PAYLAŞ
Oyun Dünyasında Bu Hafta: BioShock, Master of Orion ve Witcher 3 GOTY

Oyun Dünyasında Bu Hafta Neler Var ? 

Merhaba sevgili oyun sever keçiler, oyun dünyasında bu hafta neler var merak eden okuyucularımız için oyun dünyasındaki gelişmeleri derledik. Bu listemize 8-13 Ağustos arasında oyun dünyasında ses getiren gelişmeleri bulabilirsiniz.

The Witcher 3 GOTY Edition

Yapımcı firma CD Projekt Red, bu yılın ödüle doymayan ve çeşitli oyun dergilerinden 250'den fazla ödül alan Witcher serisinin son oyunu The Witcher 3: Wild Hunt'a GOTY (Game of the Year) - Yılın Oyunu sürümü çıkarmaya karar verdi. Bu haber de oyun gündemine bomba gibi düştü tabi ki. The Witcher 3: Wild Hunt'a GOTY Edition 30 Ağustos'da bizlerle olacak.

Master of Orion

Master of Orion, bundan 6 ay öncesinde takipçileri için erken ulaşıma (Early Access) açılmıştı fakat bu süre zarfında kendisinden pek de haber alamamıştık. Tam tüm umutlarımız boşa gitti lanet olsun erken ulaşıma da Master of Orion'a da derken oyunumuz dirildi ve Wargaming Master of Orion'u 25 Ağustosta yayımlayacağını duyurdu. Aşağıda oyunumuzun en son tanıtım videosunu (teaser)  görebilirsiniz. Master of Orion Steam mağaza sayfası ise burada.

Rocket Leuge - Rumble Mod

Rocket Leuge'in ilk çıkmasından bu yana yaklaşık 1 yıl geçti. Peki biz oyundan sıkıldık mı ? Kesinlikle hayır ! Yapımcı firma Psyonix bizi oyunları ile meşgul etmek için ellerinden geleni yapıyor. Rocket Leuge'in bu yeni modu ile birlikte artık toplara ilginç nesneler ile ( ayakkabı, yumruk vs.) vurabileceğiz, ışınlanabilecek ve Tsubasa kartal vuruşu yapabileceğiz. Rumble, Eylül ayı içerisinde bizlerle olacak. Aşağıda bu yeni mod için yayımlanan videoyu izleyebilirsiniz. Bizlerde KeçiMobil ile bu modu oynamak için sabırsızlanıyoruz. #KeçiOyunda

BioShock

Fazla söze gerek var mı ? Gönüllerimizdeki tahtını kimseciklere bırakmamış olan BioShock yeniden geliyor. Aşağıdan Rapture'a geri dönüş videosunu izleyebilirsiniz. BioShock: The Collection 13 Eylül'de bizlerle olacak.

Zombili Black Ops III

Zombiler ve Black Ops, gerçekten iyi bir fikir mi bilemiyoruz doğrusu. Her tarafın zombi oyunu dolması ile birlikte bu furyaya katılmayı deneyecek olan Black Ops III bizlerin çok beklediği bir yapım ne yazık ki değil. Sizler de aşağıdaki videoyu izleyip bu modun nasıl göründüğüne bakabilirsiniz.

No Man's Sky

Uzay oyunlarını çok beklemedik mi a dostlar ? Bizimde bir gemimiz olsa, bizimde bir mürettebatımız olsa, biz de atlayıp galaksi galaksi gezsek demedik mi ? Bizde niye yok !!!1! diye bağırmadık mı çok sevgili keçiler ? İşte bizi taaa uzak uzak galaksilerden birileri duyup bu oyunu getirdi. Allah onların evlerine çiçekler salsın, çok iyi ettiler çok da güzel ettiler.  Sözün kısası, FTL Drive'ları ateşledik. Oyunumuzun ön incelemesi için buraya bakabilirsiniz.

Evet sevgili oyun dostu keçiler, bu haftalık oyun dünyasından derlediğimiz gelişmeler böyle, gelecek haftanın haberleri için bizi takip edin,

Keçi ile kalın !