Ana sayfa Oyunlar Keçi Oyunda: The Witcher 3'de Gwent Oynadık

Keçi Oyunda: The Witcher 3'de Gwent Oynadık

895
PAYLAŞ
Keçi Oyunda: The Witcher 3'de Gwent Oynadık

Bir El Gwent Atalım Bu İş Tatlıya Bağlansın !

Merhaba sevgili oyuncu keçiler, Keçi Oyunda'nın yeni bölümünde sizlerle birlikte The Witcher 3'ün çok sevilen mini oyununu oynadık. Kendisi de ayrı bir yapım olarak GWENT: The Witcher Card Game olarak karşımıza çıkacak olan popüler kart oyunumuz için yeteneklerimizi biraz tazelemek istedik.

Oyunun Kendisinden Daha Çok Vakit Alan Bir Macera

Gwent, The Witcher 3'ün içerisisnde gelen bir mini oyun. Bundan önceki oyunlarda, Gwent'in yerine Zar Pokeri bulunmaktaydı. Zar Pokeri, hali hazırda Witcher hayranları tarafından sevilen ve sıklıkla oyunun içinde oynanılan bir oyun olduğundan, yeni oyunda Zar Pokerinin kaldırılması ve yerine başka bir oyunun getirilmesi, bir çok oyuncu için sürpriz olmuştu.

Fakat Gwent, kendisine gösterilen tüm ön yargıları anında yıkmayı başardı ! Koleksiyoncuların ruhunu okşayan, kart biriktirme ve hepsine sahip olma isteğini doruklara taşıyan bu mini oyun, oyun tarihinin yaratılmış en iyi mini oyunlarından biri. The Witcher oyunları ile birlikte gelen fiziksel kart setleri, oyuncuların yapmış olduğu oyun tahtaları ve oyun hikayeleri derken yapımcılar sonunda yeni bir Gwent oyunu için bile ikna olmuş durumda !

Oyuncuların İstediği Oyun: The Witcher Card Game

GWENT: The Witcher Card Game, oyuncuların forumlarda sürekli istekte bulunması sonucu ortaya çıkan bir yapım. Mini oyunun tam sürümü olarak adlandırabileceğimiz bu yapım, mini oyunun içerisinde barındırdığı mekanikleri geliştirecek ve içerisinde hem tekli hem de çoklu oyuncu modları barındıracak. Henüz beta kayıt aşamasında olan bu yapımın ön inceleme ve gerçek kartlarının kutu açılımı videoları için lütfen takipte kalın. Oyunun beta testine kayıt olmak için buraya gidebilirsiniz.

Bizlerin Macerası

Öncelikle mini oyunumuzun oynanış mekaniklerinden ve kurallarından sizlere kısaca bahsettik, kartlarımızı sizlere tanıttık ve oyuna başladık. Han sahibi olan ablamızla 3 el oynadık, çok heyecanlı ve çekişmeli giden oyunlarımızın sonunda hancı ablamıza oyunların 2'sinde yenildik ve 100 oren kaybettik. Paramız yok ya deyip çirkefe de yatamadan da handan atıldık!

Diğer oynanış videolarımız için Akıllı Keçiler Youtube kanalımızı takip edebilirsiniz. Lafı fazla uzatmadan sizi videomuz ile baş başa bırakıyoruz,

Keçi ile kalın ! İyi seyirler !

#KeçiOyunda #çirkefeyat  #playgwent