Ana sayfa İncelemeler Keçi Oyunda: Rocket League Serisi Başlıyor

Keçi Oyunda: Rocket League Serisi Başlıyor

925
PAYLAŞ
Keçi Oyunda: Rocket League Serisi Başlıyor

Keçi Oyunda: Rocket League Serisi İle Karşınızdayız

Merhaba sevgili oyuncu keçiler, Rocket League serisi ile karşınızdayız. Bu günden itibaren sizlerle birlikte yeni maceramıza başlayacağız. Rocket League, temelde bir futbol oyunu. Fakat onu diğer oyunlardan ayıran özelliği maçların arabalar ile yapılıyor olması ! 3 veya 4 kişiden oluşan takımlarla çoklu oyunculu olarak oynanan oyun, değişik stillerdeki arabaların kıyasıya kapıştığı eğlenceli bir yapım.

rocketleague1

Psyonix tarafından geliştirilen Rocket League, aslında yeni bir yapım değil. İlk olarak Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars olarak 2008 yılında PS3 için piyasaya sürülen yapım (herhalde isminin gereksiz uzun olmasından dolayı) beklentileri karşılayamamış ve sonlandırılmıştı. Fakat oyundan ümidini kesmeyen Psyonix (ve eski oyunun sadık hayranları) yapımı yeniden (ve daha güzel bir isimle) canlandırmayı başardı.

Rocket League, ilk çıktığı 2013 yılından bu yana hakkında en çok yorum yapılan ve oynanan oyunlardan biri. Gerek 9Gag gerekse Twitch gibi ortamlarda oldukça sevilen, izlenen ve paylaşılan bir yapım olan oyunumuz, kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip olmayı başardı. Kolay oynanışı, eğlenceli maçları, güzel müzikleri ve sürekli içeriğine eklenen yeni özelliklerle Rocket League, gerçekten eşsiz bir yapım olmayı başardı.

Bizim Maceramız

Gelelim bizim maceramıza ! Oyunu ilk edindiğimiz günden beri keyifle oynadığımız oyunumuzu artık sizlerle paylaşacağız. Kah tek başımıza kah hep beraber gireceğimiz çoklu oyunculu maçlarda sizlerle birlikte galibiyet arayacak, basıp giden bir forvet olma yolunda yolları aşındıracağız.

İlk olarak DeLorean ile başladığımız bu maceramıza, sonrasında KeçiMobil olarak adlandırdığımız yeni aracımızla devam etmeye karar verdik. Tasarım sürecini ve ince ayrıntılarını sizlerle paylaştığımız yeni aracımız KeçiMobil ile aralara sızan, basıp giden bir forvet olarak bitirici vuruşlar yapmaya çalıştık. Her ne kadar hakkımızda "KeçiMobil bitmiş" tarzı söylentiler çıksa da gollerimizle henüz bitmediğimizi göstermiş olduk. Rekabetçi maçların oyuna eklenmesi ile birlikte ise oyun heyecanımız da artmış oldu.

Lafı daha fazla uzatmadan sizi oyun serimiz ile baş başa bırakıyoruz, diğer oynanış videolarımız için Akıllı Keçiler Youtube kanalımızı takip edebilirsiniz.

Keçi ile kalın ! İyi seyirler !