Ana sayfa Haberler Suicide Squad İnceleme Puanları Geldi

Suicide Squad İnceleme Puanları Geldi

PAYLAŞ
Suicide Squad İnceleme Puanları Geldi

Suicide Squad İnceleme Puanları Nasıl ?

Merhaba sinema sever keçiler, Suicide Squad İnceleme Puanları ile karşınızdayız! Acaba DC Comics sinematik evrenine yeni bir hayal kırıklığı mı ekledi?

Sinema severlerin ve çizgi roman hayranlarının merakla beklediği, ilk fragmanı yayınlandıktan sonra bütün dikkatleri üzerine çeken DC evreninin yeni filmi Suicide Squad izleyici ile buluşmaya ufak ufak başladı.Film kadrosunda Harley Quinn (Margot Robbie), Deadshot (Will Smith), The Joker (Jared Leto) gibi arka planı sağlam bir çok süper kötüyü barındırmasına rağmen üzerinde gezen olumsuz havayı dağıtabilmiş değil.Filmin gelen ilk inceleme puanları da hiç iyi gözükmüyor.

Filmin Rotten Tomatoes puanı şu sıralar %30 bu durum DC hayranlarının ağırına gitmiş olacak ki Rotten Tomatoes'un kapatılması için bir imza kampanyası başlatmışlar bile.Ekibimizin puanları şu şekilde;

  • Metascore: 42 (45 kritik içinde ortalama aldığı puan)
  • USA Today: 88 (Ekibimize verilmiş en yüksek kritik puanı)
  • The Holywood Reporter: 40
  • The Verge: 45
  • Total Film: 60

IGN incelemesinde ise 5.9 puan alabilmiş ve vasat olarak değerlendirilmiş.

Bu kadar olumsuzluğun içinde hiç mi iyi bir şey yok derseniz elbette ki var. Harley Quinn, Deadshot ve Amanda Waller karakterlerinin beyaz perdeye güzel işlenmiş olması incelemelerin olumlu olan ortak yönlerini oluşturuyor. Leto'nun Joker performansına ise izleyici karar verecek gibi gözüküyor çünkü beğenildiği kadar vasat da bulunmuş. Film çıkışını yapana kadar bu tartışmalar devam edecek gibi.

İncelemeler mi acımasızca yoksa DC sinematik evrenine yeni bir hayal kırıklığı daha mı ekledi ilerleyen günlerde izleyip göreceğiz.Gelişmeler için bizleri takip edin,

Keçi ile kalın!